PRAVIDLA K PROVOZU ŠKOLY OD 10. KVĚTNA 2021

Mateřská škola Beránek znovuotevírá pro všechny děti. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že v návaznosti na jednání vlády ČR dne 6. května 2021 se podmínky provozu škol a školských zařízení

v krajích Hlavní město Praha, Jihomoravský, Karlovarský, Královéhradecký, Liberecký, Moravskoslezský, Pardubický, Plzeňský, Středočeský, Ústecký oproti informacím k provozu škol a školským zařízením od 10. května 2021 mění pouze rozšířením velikosti skupiny osob při venkovních vzdělávacích aktivitách v ZUŠ a SVČ tak, že se maximální počet osob ve skupině zvyšuje z původních 20 osob na 30 osob a že potvrzení o negativním testu pro účast na těchto aktivitách v ZUŠ a SVČ nemusí dokládat děti do 6 let věku.

Pro kraje Jihočeský, Vysočina a Zlínský, ve kterých dochází také k rozvolnění, se uplatní od 10. 5. 2021 stejná pravidla jako v ostatních krajích, tedy níže uvedené:

Mateřské školy budou otevřeny pro všechny děti v běžném režimu bez povinnosti testování dětí.

- při činnosti mateřských škol není nezbytné mezi dětmi dodržovat rozestupy (děti nemusí nosit ochranný prostředek po celou dobu v mateřské škole), ale doporučujeme při pohybu mimo areál MŠ dodržovat odstup dětí od jiných osob

- v případě sportovních činností v mateřských školách se nadále nic nemění a jsou povoleny uvnitř i venku

- povinnost nosit ochranný prostředek ve vnitřních prostorech budov platí stále pro zaměstnance MŠ, rodiče a ostatní

 

Prosíme všechny rodiče, aby si pročetli hygienická pravidla stanovená MZ ČR k provozu školy.

HYGIENICKÁ PRAVIDLA.pdf

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Co dnes vaříme?

loader Načítám...
Fond Vysočiny